BİLGİ HATTI : 0 545 510 90 35
 
İNSAN YAŞAMINDA MÜZİĞİN ÖNEMİ;
Müziği seven insan; insanı sever, toplumu sever, yaşamı sever, eşsiz bir ruh gücü ve zenginliği kazanır.

Müzik bir güzellik ve eğitim aracıdır; insanı yumuşatarak geliştirir. Yeterli ve amacına uygun müzik eğitimi almış bireylerden oluşan, sanat kültürü almış aydınlara sahip toplumlar, daha rahat soluk alır ve gelişebilirler.
DERSLER;
Alanlarında uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen Bağlama  kurslarımızın amacı öğrencilerimize müzik sevgisini aşılamak, müzik duygusunu geliştirmek ve beynin mantıksal işleyişini arttırmaktır.
7 yaştan itibaren her yaşa yönelik eğitim programı uygulanmaktadır.
Bağlama (Saz)  derslerimiz haftada 1 gün 45 dk’lık 1 ders saati, özel ders şeklinde yapılmaktadır, hocayla birebir çalışıldığı için gün ve saat tercihi yapılabilmektedir size ve hocamıza uygun gün ve saatler ayarlanabilmektedir.
Özel derslerde derse gelemediğiniz durumlarda ( bir dönem içinde 3 kez olmak şartıyla) en geç 1 gün önce haber vermek kaydıyla dersinizi iptal edebilirsiniz haber verdiğiniz takdirde dersiniz yanmaz,  telafisi size ve hocamıza uygun gün ve saatte yapılır.
BAĞLAMA EĞİTİMİ
GİTAR EĞİTİMİ
Alanlarında uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen gitar kurslarımızın amacı öğrencilerimize müzik sevgisini aşılamak, müzik duygusunu geliştirmek ve beynin mantıksal işleyişini arttırmaktır.
4 yaştan itibaren her yaşa yönelik eğitim programı uygulanmaktadır.Gitar derslerimiz haftada 1 gün 45 dk lık 1 ders saati özel ders şeklinde yapılmaktadır, hocayla birebir çalışıldığı için gün ve saat tercihi yapılabilmektedir size ve hocamıza uygun gün ve saatler ayarlanabilmektedir.Özel derslerde, derse gelemediğiniz durumlarda ( bir dönem içinde en fazla 3 kez olmak şartıyla) en geç1 gün önce haber vermek kaydıyla dersinizi iptal edebilirsiniz. Haber verdiğiniz takdirde ders hakkınızı kaybetmezsiniz elbette  telafisi size ve hocamıza uygun gün ve saatte yapılmaktadır.
KLASİK GİTAR DERSİ   :
Genel olarak 5 yaşından itibaren herkesin  Klasik Gitar eğitimi almasımümkündür. Özel ders haftada bir gün bir ders saati şeklinde olan eğitime takviye olarak ücretsiz tüm müzik bölümü öğrencilerine açık haftada enaz 1 ders saati solfej eğitimi de ücretsiz olarak verilmektedir.
POP GİTAR  DERSİ   :
Genel olarak 5 yaşından itibaren herkesin  Pop Gitar eğitimi alması mümkündür. Özel ders haftada bir gün bir ders saati şeklinde olan eğitime takviye olarak ücretsiz tüm müzik bölümü öğrencilerine açık haftada enaz 1 ders saati solfej eğitimi de ücretsiz olarak verilmektedir.
BAS GİTAR   DERSİ  : Genel olarak 8 yaşından itibaren herkesin Bas Gitar eğitimi almasımümkündür. Özel ders haftada bir gün bir ders saati şeklinde olan eğitime takviye olarak ücretsiz tüm müzik bölümü öğrencilerine açık haftada enaz 1 ders saati solfej eğitimi de ücretsiz olarak verilmektedir.
ELEKTRO GİTAR  DERSİ : Genel olarak 8 yaşından itibaren herkesin Elektro Gitar eğitimi almasımümkündür. Özel ders haftada bir gün bir ders saati şeklinde olan eğitime takviye olarak ücretsiz tüm müzik bölümü öğrencilerine açık haftada enaz 1 ders saati solfej eğitimi de ücretsiz olarak verilmektedir.
AKUSTİK GİTAR  DERSİ  : Genel olarak 8 yaşından itibaren herkesin Akustik Gitar eğitimi alması mümkündür. Özel ders haftada bir gün bir ders saati şeklinde olan eğitime takviye olarak ücretsiz tüm müzik bölümü öğrencilerine açık haftada enaz 1 ders saati solfej eğitimi de ücretsiz olarak verilmektedir.
PİYANO EĞİTİMİ : Alanlarında uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen piyano kurslarımızın amacı öğrencilerimize müzik sevgisini aşılamak, müzik duygusunu geliştirmek ve beynin mantıksal işleyişini arttırmaktır.4 yaştan itibaren her yaşa yönelik eğitim programı uygulanmaktadır.Piyano derslerimiz haftada 1 gün 45 dk’lık 1 ders saati özel ders şeklinde yapılmaktadır, hocayla birebir çalışıldığı için gün ve saat tercihi yapılabilmektedir. Size ve hocamıza uygun gün ve saatler ayarlanabilmektedir.
ORG EĞİTİMİ : Alanlarında uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen Org / Klavye kurslarımızın amacı öğrencilerimize müzik sevgisini aşılamak, müzik duygusunu geliştirmek ve Müzikal beynin mantıksal işleyişini arttırmaktır.5 yaştan itibaren her yaşa yönelik eğitim programı uygulanmaktadır.Org / Klavye derslerimiz haftada 1 gün 45 dk’lık 1 ders saati özel ders şeklinde yapılmaktadır, hocayla birebir çalışıldığı için gün ve saat tercihi yapılabilmektedir. Size ve hocamıza uygun gün ve saatler ayarlanabilmektedir.
PİYANO EĞİTİMİ
ORG EĞİTİMİ
AKUSTİK GİTAR EĞİTİMİ
ELEKTRO GİTAR EĞİTİMİ
BAS GİTAR EĞİTİMİ
ŞAN EĞİTİMİ : Alanlarında uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen Şan / Ses Terapisi kurslarımızın amacı öğrencilerimize müzik sevgisini aşılamak, müzik duygusunu geliştirmek ve beynin mantıksal işleyişini arttırmaktır. Elbette Ses Terapisinin amacı bu eylemlerin dışında kişide var olan ses teli bozuklukları ile bunların yol açtığı fiziki çalışma, alıştırma ve tekniklerle giderilebilecek, diyafram, nefes v.b. bozuklukların düzeltilmesi ve daha iyi vurgu, ses ve ses tonu yakalama ve daha uzun konuşma veya ses bozukluklarını öğrencinin hedefleri ve terapinin amaçları doğrultusunda  çalışmalar yapımasıdır..14 yaştan itibaren her yaşa yönelik eğitim programı uygulanmaktadır.Şan / Ses Terapisi  derslerimiz haftada 1 gün 45 dk lık 1 ders saati özel ders şeklinde yapılmaktadır, hocayla birebir çalışıldığı için gün ve saat tercihi yapılabilmektedir size ve hocamıza uygun gün ve saatler ayarlanabilmektedir. Arzu edildiği taktirde gün ve ders sayısı elbette artırılabilir.
Özel derslerde derse gelemediğiniz durumlarda ( bir dönem içinde 3 kez olmak şartıyla) en geç 1 gün önce haber vermek kaydıyla dersinizi iptal edebilirsiniz haber verdiğiniz takdirde ders hakkınızı kaybetmezsiniz. Dersin telafisi size ve hocamıza uygun gün ve saatte yapılır.
ŞAN EĞİTİMİ
KEMAN EĞİTİMİ : Alanlarında uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen keman kurslarımızın amacı öğrencilerimize müzik sevgisini aşılamak, müzik duygusunu geliştirmek ve beynin mantıksal işleyişini arttırmaktır.
5 yaştan itibaren her yaşa yönelik eğitim programı uygulanmaktadır.Keman derslerimiz haftada 1 gün 45 dk’lık 1 ders saati özel ders şeklinde yapılmaktadır, hocayla birebir çalışıldığı için gün ve saat tercihi yapılabilmektedir size ve hocamıza uygun gün ve saatler ayarlanabilmektedir.Talepler doğrultusunda 4 kişilik grup derslerde oluşturulabilmektedir.
Özel derslerde, derse gelemediğiniz durumlarda ( bir dönem içinde en fazla 3 kez olmak şartıyla) en geç1 gün önce haber vermek kaydıyla dersinizi iptal edebilirsiniz. Haber verdiğiniz takdirde ders hakkınızı kaybetmezsiniz elbette  telafisi size ve hocamıza uygun gün ve saatte yapılmaktadır.
*Daha fazla detay ve ücret bilgileri için lütfen kurumumuzla irtibata geçiniz.
KEMAN EĞİTİMİ
Copyright © 2019 UMUT MÜZİK MERKEZİ Tüm hakları saklıdır.                        
Created & Designed By